Zwroty

Szanowni Państwo ze względu na specyfikę sprzedawanych przez nas przedmiotów prosimy o dokonywanie przemyślanych zakupów.

Jeśli wybierają Państwo biżuterię na prezent i nie są Państwo pewni, czy trafią w gust obdarowywanego, prosimy przed dokonaniem zakupu powiadomić o tym naszego sprzedawcę, który doradzi najlepsze rozwiązanie.

*Zwrotów prosimy dokonywać osobiście w Galerii Biżuterii DES ARTE przy ul. Nowy Świat 48 w Warszawie,
nie później niż w terminie 14 dni od dnia zakupu, tylko jeżeli okres ten nie przekracza daty rozpoczęcia kolejnego miesiąca

*Prosimy o kontakt telefoniczny przed przybyciem (przynajmniej z 1-dniowym wyprzedzeniem), gdyż zwracany przedmiot musi obejrzeć nasz specjalista, który stwierdzi, że stan zwracanego przedmiotu zgadza się z jego stanem w dniu sprzedaży.

ZWROTY

1\. KLIENT (Zamawiający) ma prawo odstąpienia od umowy w terminie do 14 dni od daty otrzymania przesyłki, bez podania przyczyny, poprzez wysłanie do DES ARTE pisemnego oświadczenia mailem pod adres: bizuteria@desarte.pl lub pod adres pocztowy: DES ARTE Sp. z o.o., ul. Nowy Świat 48, 00-363 Warszawa (istotny jest dzień otrzymania przez nas oświadczenia, a nie dzień jego nadania).

2\. W powyższym przypadku Zamawiający powinien niezwłocznie skontaktować się z DES ARTE w celu ustalenia szczegółowych warunków zwrotu towaru.

3\. DES ARTE zwróci Zamawiającemu wpłacone kwoty na poczet zamówionych towarów w terminie 14 dni od momentu zwrotnego przyjęcia przesyłki przez DES ARTE, pod warunkiem, że żaden z nich nie będzie nosił śladów użytkowania, w żaden sposób nie został zniszczony, uszkodzony. Stan przedmiotu sprawdza rzeczoznawca jubiler, który dokonał wcześniejszej wyceny tego przedmiotu.

4\. Koszty zwrotu oraz za uszkodzenia w czasie transportu powstałe podczas transportu zwracanego lub reklamowanego towaru ponosi Kupujący.

Sklep internetowy Shoper Premium