Wyceny

Wyceny

Wyceniamy i przyjmujemy biżuterię dawną (od XIX w. do II poł. XX w.) do sprzedaży galeryjnej i na aukcje biżuterii. Działamy na zasadzie komisu. Pobieramy opłatę za wstawienie w komis w wysokości 100,00 zł od każdego przedmiotu.

Wyceny biżuterii odbywają się w Domu Aukcyjnym i Salonie Biżuterii DES ARTE
przy ul. Nowy Świat 48 w Warszawie we wtorki w godz. 11-15 i czwartki w godz. 15-19 ( wakacje 15-18).

Prosimy o kontakt telefoniczny z pracownikami naszej firmy pod nr tel. 22 826-44-66 przed Państwa przybyciem na wyceny w celu upewnienia się czy danego dnia wyceny nie zostały odwołane z przyczyn od nas niezależnych. 

WYCENY SĄ PŁATNE 100,00 zł od obiektu, GDY

chcą Państwo za naszym pośrednictwem sprzedać biżuterię, dojdzie do podpisania umowy komisu oraz nie zostanie ona rozwiązana przed upływem 6 miesięcy od jej podpisania

WYCENY SĄ PŁATNE 3% wartości wycenianego przedmiotu + podatek VAT 23%, GDY

chcą Państwo otrzymać dokument wyceny biżuterii na piśmie, bądź rozwiążą Państwo umowę komisu przed upływem 6 miesięcy od dnia jej rozpoczęcia

Wycenę biżuterii przeprowadza w Państwa obecności rzeczoznawca (członek Stowarzyszenia Rzeczoznawców Jubilerskich w Polsce), mistrza złotnictwa, ekspert wyrobów jubilerskich, diamentów, kamieni kolorowych oraz pereł.

Cały zespół stawia na rzetelną i profesjonalną obsługę wykwalifikowanych historyków sztuki z doświadczeniem w branży antykwarycznej. Staramy się, aby każdy kupujący miał poczucie bezpieczeństwa oraz satysfakcję z wyjątkowego zakupu.

Sklep internetowy Shoper Premium